ARMAYA GIDA

Şirketimizin başarısını, ürün ve hizmet kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek ve geliştirmek. Müşteri memnuniyetini sürekli üst düzeyde tutmayı düstur edinmek ve sektörde tercih edilen bir firma ve marka olmak kalite politikamızı oluşturmaktadır.

Biz Kimiz?

2017 yılında uzun yıllarını ekmek mayası ve ekmek katkı maddelerinin üretimi ve tüm proseslerinde görevler alarak geçiren, yurt içi ve yurt dışında ekmekçilik ve fırıncılık çalışmalarında uzun yıllar tecrübe edinen iki arkadaşın ortaklığında İstanbul’da kurulan ARMAYA GIDA yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla ve 20 yıllık tecrübeleri ile ekmek katkı maddeleri, hazır ekmek miksleri, un katkı maddeleri, pastacılık malzemeleri, endüstriyel ve özel ürünlerin üretimiyle un ve unlu mamüller sektörünün ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Sektörün sürekli değişen, rekabetçi ortamında kendini yenilemenin farkında olan firmamız, değişen koşullara uygun özel ürünler sunabilmek için, Ar-Ge .alışmalarına büyük önem vermektedir.

 

Hedeflerimiz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini algılamak, yerine getirmek, araştırmak ve gelişimini sağlayarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak. Bütün çalışmalarımızda sürekli iyileştirmeyi göz önünde bulundurarak, çevreye ve insan sağlığına duyarlı olmak. Müşterilerimize ve çevremize vermiş olduğumuz taahhütlerimizi mümkün olan en kısa sürede tamamlamak. Çalışmalarımız ile kısa sürede ulusal bir marka haline gelerek küresel bir çizgiye ulaşmak.

Satış Sonrası’nda Kalite

Sunmuş olduğumuz kaliteli ürünlerimizin satış sonrasında da arkasındayız. Ürünlerimizin kullanımları açısından teknik destek yıllarca edinmiş olduğumuz tecrübeler ve bilgi birikimi ile verilecektir.