TECRÜBEMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE, KALİTEMİZLE SİZE SUNUYORUZ.

Yılların tecrübe birikimlerini teknik danışmanlık hizmetimiz, ekipman bilgimiz ve sektörel birikimimizi sizlerle paylaşıyoruz.

TEKNİK DANIŞMANLIK

Teknik destek ve danışmanlık hizmetimiz; ekmek katkı ve ekmek miksleri üretimi, fırıncılık ve unlu mamüllerin üretimi, değirmencilik sektörlerinde gıda mühendisleri ve yıllarca edinmiş olduğumuz tecrübeler ve bilgi birikimi ile verilecektir.

Ekmekçilik – Fırıncılık Danışmanlığı
Unculuk Danışmanlığı
Ekmek Katkı Maddeleri Üretim – Kurulum Danışmanlığı
Ekmek Miksleri Üretim – Kurulum Danışmanlığı
Ekmek Mayası Üretim – Kurulum Danışmanlığı

Diğer Hizmetler

ARMAYA GIDA olarak sunduğumuz teknik ve satınalma danışmanlığı hizmetlerimiz

Cihaz ve Makinalar

Un, ekmek ve pastacılık sektöründe üretim esnasında, ürün ve üretim kalitesini kontrol amacı ile yapılan kontrollerde kullanılan laboratuvar cihazları ve üretimde kullanılan tüm makine ve teçhizatların tedariği konusunda tüm müşterilerimize destek olmaktayız. Tüm kurulumlar, eğitimler uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Endüstriyel Ürünler

Ekmekçilik, unculuk ve pastacılık sektörlerinde kullanılan ve nihai ürüne özellik kazandıran yardımcı ürün olan ''endüstriye ürünler'', ARMAYA GIDA tarafından üretildiği gibi, bayisi olduğumuz bir çok markayı da müşterilerimize güvenle sunmaktayız.

İş ve Çözüm Ortaklarımız

Danışmanlıklarını yaptığımız firmaların çalışmalarında ve kendi üretimlerimiz esnasında birlikte iş yaptığımız firmalardır. Bölgesel ve uluslararası çalıştığımız şirketler için irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Hizmetlerimiz

İmalatını gerçekleştirdiğimiz ürün hizmetleri

Ekmek Geliştiricileri

Hamur kıvamını arttırmak, hamurun yoğurma süresince toleransını güçlendirirler, fırıncılara kaliteli ve standartlaştırılmış nihai ütünler hazırlamalarını sağlayan geliştiricilerdir.

Detay

Un İyileştiriciler

Un kalitesini arttırmak, un'da kalite standardizasyonu sağlamak, buğdaydan gelen
güçsüzlükleri gidermek ve ekmeğin raf ömrünü geliştirmek için kullanılır.

Özel Ürünler

Müşterilerimiz tarafından talep edilen çavdar ekmeği, saf kepek ekmeği, köy ekmeği, tam buğday ekmeği, tahıllı ekmek geliştiricileri.

Ekmek Miksleri

Beyaz ekmek dışında çeşitli tahıl un ve taneleri ile yapılan, hazır ekmek karışımlarıdır. Değişik tip ve özellikte ekmek üretimini sağlamaktadır.

Detay

Pastacılık Ürünleri

Pasta ve şekerli ürünler yapımında kullanılan , ürün kalitesini ve özelliğini belirleyen ürünler olup ARMAYA GIDA güvencesiyle sunulmaktadır.

Kabartma Tozu

Tüm kek ürünlerinde kullanılan kabartma tozu imalatı, dağıtımı ve iş ortaklarımıza eğitimi verilmektedir.

Bayilikler

Bayiliğini gerçekleştirdiğimiz markalar